Szép napra ébredtünk – 35 éves a győri Dimenzió Táncklub!
1991. május 8-án szerdai nap volt, 17:00 órai kezdéssel Pusztai Gabriella Fatime és Károly Futó vezetésével elindult a győri táncos élet új klubja, a DIMENZIÓ, a volt Heszky Iskolában, jelenlegi nevén Kovács Margit Iskola keretén belül és helyszínen. A táncklub elmondhatja magáról, hogy azóta, 35 éve, a legrégebbi versenytáncos klub Győrben, ahol 1991-től a mai napig, 2026-ig is minden évben aktív igazolt versenytáncosokkal, amatőr és hobby táncosokkal rendelkezik, akik rendszeresen járnak heti szinten többször is táncolni, gyakorolni, versenyezni vagy rendezvényeken fellépni, bemutatózni! A 35 év alkalmából számos táncos esemény várható 2026-ban több táncos szakterületen (társastánc, salsa, zumba, bachata, argentin tangó,senior hobby klub, latin táncok, versenytánc…stb), amellyel jelenleg is foglalkozik az egyesület, ezért kövessétek és figyeljétek kiírásainkat és eseményeinket!
A 2026-os év második félévben a Dimenzió TSE, GYŐR által szervezünk egy táncos találkozót, bált, bulit, partyt, amire várunk minden érdeklődőt, régi és jelenlegi hobby vagy versenytáncost, egyedül vagy párjával együtt, hogy különböző generációk,akik jártak az eltelt évtizedek alatt a foglalkozásokra, ismét találkozhassanak egymással. Erről későbbiekben lesz infó, figyeljétek ezt is! Addig is mindenkinek kellemes napokat és táncos időtöltést kívánunk! Futó Károly&Edit és a Dimenzió TSE,Győr csapata
